Eren Balata 20. Yaşını Kutladı.

EREN Balata 20 yıldan beri otomotiv ve çeşitli endüstriyel sektörlere hizmet vermenin gururunu ve bugüne kadar imza attığı birçok projelenin başarılı sonuçlarını, tüm personeli ve bayileri ile birlikte kutladı.

17 Nisan’da 500 kişilik bir organizasyona ev sahipliği yaptığı fabrikada, tanıtım ve kokteyl yapıldı. Bunu izleye Kuşadası programında ise; Sürmeli Otel’de verilen konferans ve gala yemeği ile EREN Balata’nın 20 yıldan günümüze kadar neler yaptığını bayileri ve personeli ile paylaştı.

EREN Balata, bünyesinde 10 -15 ve 20 yıldan beri hizmet veren 47 personelini plaket ve hediyeler ile onurlandırarak insan faktörüne verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

1990 yılında 60 ton /yıl üretim kapasitesine sahip olan EREN Balata, günümüzde 6000 ton /yıl ile fren balatası ve sürtünme materyalleri pazarının üretim lideri konumundadır.

Üretim kapasitesinin yanı sıra kaliteli ürün ve üretimin öncüsü olan TS 555, ISO 9001, ISO TS/ 16949, ECR 90 kalite standartları belgelerine sahiptir.

EREN Balata, Türkiye’de olduğu gibi uluslar arası pazarlarda da marka olmuştur. Hedefi kaliteden ödün vermeden üretmek ve Türk ürünlerinin kalitesini küresel pazarda paylaşmaktır...